НОВ БЕЛГРАД СЕ ТРЕСЕШЕ ПОРАДИ КАРЛЕУША: Пејачката доминираше во интересно издание, погледнете го настапот

ИЗВОРСкопје24
|

Јелена Карлеуша настапи во Ушќе како дел од фестивалот „Недела на музиката“ и направи шоу за паметење, во кое се пресоблече три пати.

Јелена ја запали публиката со песни од нејзината кариера, а за време на настапот беше придружувана од танчери кои беа оскудно облечени како неа.

Пејачката излезе на сцена со латекс, а во еден момент носеше само трико и длабоки чизми.

Погледнете како тоа изгледаше: