Новиот хит од соседството со 1 милион прегледи на ЈуТјуб за само 3 дена

|

Без разлика каква музика слушате, факт е дека оваа нумера односно нејзиното видео на платформата ЈуТјуб има 1 милион прегледи за само три дена.

Станува збор за најновата песна на Саша Ковачевиќ – „Она“. Популарниот Српски пејач очигледно има нов летен хит.

Доколку сеуште не сте ја слушнале и виделе оваа нумера, погледнете го видеото и оценете сами зошто е толку популарна.