Ова е најубавиот задник на телевизија: Поради неа сите гледаат временска прогноза

loading...

Латиноамериканките важат за многу атрактивни жени, а една од нив е секако моделот и актерка Џенет Гарсија.

Презентерката на временска прогноза на една мексиканска телевизија, Џенет Гарсија (26) позната и е на тамошната јавноста, но и пошироко со своите јасно извајани облини.

Таа толку ги излуде мажите, што еден корисник на јуТјуб, во пресрет на празниците, реши најдобрите моменти да ги исече и спои во едно видео.

Погледнете сами:

Џенет има над 3 милиони следбеници на Инстаграм и кога ќе постави некоја своја фотографија фановите ја преплавуаат со пофалби на сметка на нејзиниот изглед.