Папараците ја уловија убавата пејачка низ улиците на Белград: Еве како изгледа во осмиот месец од бременоста

ИЗВОРСкопје24
|

Познатата српска пејачка Ана Севиќ го прослави својот 35 роденден, а деновиве папараците ја уловија во прошетка низ една од белградските улици, опремена со заштитна маска но и огромен стомак.

Севиќ е инаку во осмиот месец од бременоста, таа чека бебе со нејзиниот партнер Даниел. Ана од претходниот брак со Дарко Лазиќ ја има ќерката Лорена со која се во одлични односи.

Инаку, Ана Севиќ чека уште едно девојче.