Пејачката Александра Пријовиќ со своето семејство ужива на Тајланд

ИЗВОРскопје24
|

Пејачката Александра Пријовиќ со сопругот Филип Живојиновиќ замина на заслужен одмор по напорните настапи што ги имаше изминатиов период, земајќи предвид дека е една од најбараните пејачки во Србија и пошироко.

Таа од таму ги почести своите фанови со атрактивна фотографија во бикини.

Додека на Балканот е ладно, пејачката ужива во сонцето и високите температури а иако се породи пред 10 месеци, нејзиното тело изгледа исто како пред бременоста.

Ригорозниот режим на исхрана и вежбањето дале резултати, па Александра без проблем ги покажува своите облини. Очекувано, нејзините обожаватели не штедеа комплименти.

Izvor: ubavinaizdravje.mk