По зборувањата дека се разделиле, синот на Брена ужива со девојката во Монако

ИЗВОРСкопје24
|

По зборувањата дека раскинале, Виктор Живојиновиќ, најмладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, ја одведе својата девојка Сандра Миjаковиќ во Монако, каде што сите заедно уживаат во луксузот. Виктор и Сандра се во врска речиси една година, а веќе извесно време живеат заедно во вилата на Брена на Бежанијска Коса, од каде по раскинувањето девојката се иселила, што се покажа како неточно, иако сепак извесни несогласувања имало.

Младиот Живојиновиќ сега отишол со девојката во Монако, каде Брена и Боба веќе се на годишен одмор. Сите четворица уживаат во градот на луксузот, а Виктор сподели прекрасни моменти од возењето низ градот и прошетките со Сандра на Инстаграм.