Погледнете каде живее Бали-бег со неговата убава сопруга и синчето

ИЗВОРскопје24
|

Прекрасниот пар живее во изнајмена вила во многу мирна населба во Истанбул. Тие се уште живеат како потстанари.

Како што пренесуваат турските медиуми, Бурак Озчивит и Фахрие Евџен немаат намера да останат на едно место, па затоа постојано изнајмуваат простор за живеење. Куќата е во близина на Босфорот. Има 4 ката и вила. Месечно за овој дом парот плаќа 15.000 лири односно околу 3000 евра месечно.

Во продолжение погледнете ги фотографиите од нивното љубовно гнездо: