Погледнете како изгледаше свршеницата на Дарко Лазиќ пред да се запознае со пејачот

ИЗВОРСкопје24
|

Дарко Лазиќж полека оздравува и ужива во новата љубовна врска со Марина Гагиќ.

Марина наскоро треба да се породи, а Лазиќ ќе стане татко по вторпат.

Имено, Гагиќ не е позната личност, но во медиумите често се пишува за неа.

Со нејзиното појавување многумина беа воодушевни од изгледот на новата партнерка на Лазиќ, а тој во една прилика истакна дека се познавале од претходно и дека биле пријатели.

Имено, Марина на својот „Инстаграм“ објави фотографија од пред две години кога Дарко се уште беше во брак со Ана Севиќ.

Еве како изгледаше Марина пред да биде со Дарко.