Погледнете во луксузниот стан на Јована Јеремиќ – го платила во кеш 200 илјади евра, а златните детали се насекаде (ФОТО)

|

Водителката Јована Јеремиќ неодамна пазари стан во центарот на Белград за вртоглави 200. 000 евра, а наскоро ќе се пресели во него откако во овој момент го реновира од корен.

Таа во него ќе живее со наследничката Леа, а сега на својот Инстаграм профил со следбениците сподели како изгледа внатрешноста на истиот.

Буквално луксуз во златна боја насекаде, од спалната соба, до трпезаријата и столчињата за седење.

Со овие фотографии таа само уште еднаш докажа дека таа е кординатор во сите работи кои се прават во нејзиниот стан.