Поповиќ не успеа да ја убеди: Марија Шерифовиќ го напушта шоуто „Ѕвездите на Гранд“

ИЗВОРСкопје24
|

Марија Шерифовиќ неколку сезони по ред е дел од жирито во „Ѕвездите на Гранд“, но се чини дека и е доста.

Судејќи по нејзината објава на Инстаграм, Марија решила да се повлече од шоуто.

Одговарајќи на прашање дали планира да остане во Ѕвездите на Гранд, Марија одговорила негативно, одмавнувајќи со главата.

Видеото погледнете го ОВДЕ.