Потполно непрепознатлива: Лото Марјана како црнокоса убавица (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Марјана Станојковска летово веќе неколку пати ги изненади фановите со промените во својот изглед. Најпрво, својата препознатлива долга руса коса ја скрати по најновиот тренд на стаклена коса, а сега ни приреди уште едно изненадување.

Таа на социјалните мрежи сподели неколку фотографии на кои мора да признаеме изгледа божествено. Со круна на главата, како вистинска кралица, лото девојката ги освои сите од прва, но она што е најинтересно е нејзината нова промена, црната долга коса која и прилега фантастично.

Веруваме дека машкиот дел од јавноста не останале рамногушни на овој фатален изглед на Марјана, но сепак станува збор за нејзина најнова фотосесија и косата веројатно ја променила само за тие потреби. Како и да е, по огромниот број позитивни коментари можеби убавицата ќе реши и навистина да ја промени бојата. Сепак на убава девојка, нема нешто што не и стои.

Н.Ј.