Прекрасен подарок – Јелена Карлеуша доби подарок каков што посакува секоја жена

ИЗВОРСкопје24
|

Дивата Јелена Карлеуша по повод денот на жената, 8-ми Март покажа дел од своите подароци кои ги доби.

Таа се пофали со прекасно огромно срце исполнето со многу цвеќиња, јагоди и колачиња, меѓу нив беа и украсните бомбици на кои пишува Среќен 8-ми Март.

Јелена се пофали но сепак не прецизираше од кога го добила подарокот.