Прослава со три торти: Вака изгледаше роденденот на синот на Александра Пријовиќ

ИЗВОРСкопје24
|

Синот на Александа Пријовиќ и Филип наполни две години, а за тоа каква беше атмосферата во домот пејачката сподели фотографии на социјалните мрежи.

Станот на семејството Живојиновиќ имаше балони и подароци, а малиот Александар го пречекаа три роденденски торти.