Разликата е видлива: Карлеуша без фотошоп и средување на фотографиите

ИЗВОРСкопје24
|

Турбо-фолк ѕвездата, Јелена Карлеуша, беше уловена од фотографите кога пристигнуваше да ја снима емисијата Гранд Специјал во Белград. Секогаш подготвена за сликање, облечена во убав црн фустан, малку им позираше на фотографите, пред да им се посвети на своите обврски.

Потоа, таа на својот Инстаграм профил, објави фотографии направени во студиото. Очигледно е дека посветува време на уредување на фотографиите пред да ги објави на социјалните мрежи.