Сара Мејс по третманите за слабеење првпат покажа како изгледа во бикини

ИЗВОРСкопје24
|

Сара Мејс пред извесно време си постави за предизвик да го врати своето тело во посакуваната форма, посебно по породувањето кога килограмите ги покачи.

Упорна во својата намера, Сара успеа да го доведе телото до совршенство, па во Маврово каде што се заедно со својот сопруг Димитар и ќерката Илина го покажа своето тело во бикини, изгледа совршено, мора да признаеме.

-Да се сакаш себеси е првата тајна до среќата, напиша Сара во описот на фотографиите каде на себе има розово – бели бикини, и најважниот аксесоар – широката насмевка.