Се преврте возило: Тешка сообраќајка на патот Тетово- Гостивар

|

Повеќе лица се повредени во судир на неколку возила на автопатот Тетово-Гостивар, дознава 24Инфо.

Според очевидци, повредени се повеќе лица.

Полицијата врши увид во моментов.

Фото: 24Инфо