Се врати на старо: Ана Николиќ успеа да го врати совршеното тело

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Ана Николиќ извесно време беше со прекумерна тежина откако се породи и стана мајка, а постојано се обидуваше да изгуби тежина. Сепак, сега тоа и тргна од рака, а споредено со старите фотографии, изгледа како некоја магија.

Ана започна со напорни тренинзи пред неколку месеци, а сега објави фотографија од теретаната каде може да се види дека е преполовена и речиси изгледа атрактивно и витко како порано.

„Спорт, моја страст“, напишала Ана, укажувајќи на нејзината фигура.

Следбениците и фановите беа воодушевени од резултатите и порачаа само да продолжи во исто темпо.