СЕЗОНСКИ ПОПУСТИ ВО СКОПЈЕ СИТИ МОЛ, ЗАПОЧНА MID SEASON SALE

|

Дали сакате да го обновите вашиот изглед? Не барајте повеќе! Сите сме возбудени за големите пролетни попусти кои се веќе во Skopje City Mall.

Време е за уживање во шопинг во Skopje City Mall по уште пониски, односни ново и свежи цени.

Овој месец Мај, покрај отворањето на новиот парк и игралиште, трговскиот центар Скопје Сити Мол продолжува да биде актуелен со најголемите попусти и промоции кои брендовите ќе ги понудат на своите колекции во овој период.

Како што знаеме сите, овој пролетен период сите сакаме да имаме свеж изглед, затоа Скопје Сити Мол заедно со своите закупци се погрижија посетителите да уживаат во нови и свежи намалени цени, големи акции и промоции.

Затоа ги покануваме сите љубители на модата во овие пролетни денови да го посетат Скопје Сити Мол и да уживаат во големиот избор кој им го нудиме.
Акцијата MID SEASON SALE е продажна акција во која учествуваат речиси сите продавници од трговскиот центар.

Попустите во продавниците можете да ги погледнете на фејсбук фан страната на Скопје Сити Мол.

Скопје Сити Мол – Се што сакам