Синот на Брена веќе не е дебел: Виктор ослабе цели 50 килограми (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ се бори со вишокот килограми подолг временски период, но сега тоа време изгледа е далеку зад него.

Тој реши да го донесе своето тело во врвна форма, и притоа се пофали со резултатот на Инстаграм.

Младиот Живојиновиќ ослабел цели 50 кг, а најновата слика што ја објавил укажува на тоа дека тој можеби дури и ја надминал таа бројка кога е неговата тежина во прашање. Тој објави слика од тренингот, на која напишал: „Полека се враќаме во кондиција“.

Иако најмладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ повеќе од една година држи ригорозна диета и напорно вежба, сепак тој мораше да побара помош од експерти, па се подложи и на липосукција.