Синот на Брена заврши на под, а таа загрижена запраша: „Зарем сите врз моето дете“

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Лепа Брена оставила коментар како загрижена мајка, на фотографијата на која се гледа нејзиниот син Стефан во теретана додека вежба, а над него има уште три лица.

Оваа фотографија ја објави Стефан Живојиновиќ на Инстаграм, а тоа што Брена го видела очигледно не ѝ се допаднало. Како коментар на фотографијата напишала:

„Зарем сите врз моето дете“.

Фолк ѕвездата и нејзиниот син Стефан инаку пред извесно време се вратија од одмор на Бора Бора.

По враќањето во домот таа ги отвори вратите на луксузниот дом за камерата на Гранд, пренесува српски Телеграф.

Од фотографиите може лесно да се забележи дека тие уживаат во луксузен и раскошен дом, погледнете.