Синот на Лепа Брена се стопи заради девојката: Виктор прави се’ што ќе каже Сандра (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Синот на фолк дивата Лепа Брена, со години има проблем со прекумерната тежина, но откако ја запозан новата девојка, Виктор Живојиновиќ реши да сврти нов лист, па неговиот изглед почна да го менува од корен.

Откако се заедно со Сандра, тој почна поздраво да се храни, но и да тренира.

На последната фотографија што Виктор ја објави, тој е сликан на подвижна лента за трчање. Гол до појас, додека вежба покажа дека не потклекнал пред безделничењето и зголемениот апетит, како многумина други во карантинот и дека сè уште изгледа прилично добро.

„Враќање во форма“ – напишал Виктор на фотографијата, па се претпоставува дека тој можеби не бил толку физички активен во последно време… Но сега и тоа го менува, а освен тоа и девојката ја доведе да живее дома кај нив, па веројатно лесно ќе ги согори насобраните калории.