Сите зборуваат за стајлингот на Лепа Брена на кршевката на внукот Александар (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ пред некој ден односно на 11 март го крстија синот Александар.

Тие требаше да одржат и прослава по повод 1виот роденден на синот, но поради коронавирусот ја одложија забавата која требаше да се одржи во еден хотел во Белград.

Најголемата балксанска ѕвезда Лепа Брена на кршевката се појави во црна комбинација и многумина ги шокираше со својот стајлинг.

Вообичаено, на вакви случувања Брена знае да одбере елегантни изданија, а овојпат таа ги разочара фановите со изборот на модната комбинација.

Брена беше облечена во црно од глава до пети, а на себе носеше и рокерски чизми.Освен со стајлингот, Брена изненади и со фризура.

Како вам ви се допаѓа стајлингот на пејачката?