Скопјанката Елеонора во „Задруга2“ си ја отвори душата пред Лазар и проговори за љубовните проблеми

loading...

По успешната прва сезона на популарното реално шоу „Задруга“ започна и втората, а во неа се најде и скопјанката Елеонора Миљковиќ која има завршено Правен факултет, а исто така се занимава и како блогерка.

Во своето претставување пред да влезе во „Задруга2“, таа истакна дека не може да замисли врска внатре во реалното шоу.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleonora Miljkovic (@miljkovic.official) on

Елеонора овој пат за својата интима прозбори со Лазар Јеремиќ Јера со кого зборуваше за своите љубовни врски.

Скопјанката му призна дека имала момче кое многу го сакала, но и дека се уште го сака.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleonora Miljkovic (@miljkovic.official) on

 

„Јас на 25 години сакав да се омажам. Навистина се разочарав. Имав врска долга седум години. Прва и последна. Ние сме два различни света, но го сакам. Тој од мене е помлад шест месеци. Тој е многу љубоморан, а мразам што го сакам. Го сакам повеќе од себе“ вели Елеонора.

Потоа, и Лазар си ја отвори душата и прозбори за љубовната врска со партнерката за која многу тагувал.

„Детска љубов. Влегов во реалити и запознав една црнокоса, па се “смував“ со неа. Таа ми кажа дека никогаш не била на море. Јас ги спакував куферите и заминавме на море 10 дена. Таа сакаше да биде манекенка, а јас знаев како се прави тоа. По 3,4 недели ми напиша: „не ми се допаѓаш повеќе“. Таа беше на час по математика и јас влегов и реков да ми повтори тоа што ми го пиша и ми кажа дека не и се допаѓам повеќе“ вели Лазар на Елеонора.

Ако судиме по она што го кажаа тие се романтични души, а кога повторно ќе најдат нова љубов останува видиме.

Извор: Вистина.мк