Слаткар не планира да прави мекици за бебето, според него тоа се залудно потрошени пари

ИЗВОРскопје24
|

Пред некое време Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата поубава половина Сања Николиќ, објавија на социјалната мрежа Инстаграм дека го очекуваат својот прв наследник.

Екипата на Бекстејџ отиде и поразговара со идниот татко, кој што вели дека мекици нема да има бидејќи според него тоа се залудно потрошени пари.

Во продолжение погледнете го видеото и видете што друго кажа Слаткар за бебето и Сања: