Со години ја крие од јавноста: Вака изгледа сопругата на Хари Мата Хари (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Иако во последно време не многу активен пејачот Хари Мата Хари, е еден од најпознатите пејачи во регионов. И покрај својата слава и публицитетот кој го добива постојано во медиумите, тој сепак со години наназад успева својот приватен живот да го држи сосема сокриен.

Токму поради тоа веројатно повеќето од вас и не знаат како изгледа сопругата на познатиот поп-пејач, а јавноста имаше можност да ја види минатата година кај него на концерт.

Од првииот ред поддршка му даде сопругата Јасминка која се обидуваше да се сокрие од медиумите. Погледнете како изгледа:

Тој исто така има две деца, неговата ќерка Наџа и синот Дамир, кои ги доби од првиот брак со поранешната сопруга Аида.

Неговата ќерка се омажи во 2010 година со долгогодишното момче, додека неговиот син е многу популарен и активен на социјалните мрежи.