СТАНОВИ ОД 42.000 ЕВРА, ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ, ЧИСТ ВОЗДУХ: Ова е најубавиот станбен комплекс во Скопје

ИЗВОРСкопје24
|

Здосадено ви е од градската врева, живеете неквалитетно, блиску до булевар, каде зимно време е загадено, а летно време ве топи жештината на градскиот булевар. Сменете нешто!

Паметните инвестираат сега во овој момент и овој комплекс е посебно препорачлив и оние кои се спремаат за свадба, а посебно млади парови со малечки дечиња.

Пресели се на чист воздух и следи ги светските трендови. Биди „ИН“ избегај од Центар.

Станот кој го бараш, важно е да е во нова градба, да има енергетски ефикасна фасада да биде подалеку од градскиот метеж. Прекрасен нов и модерен станбен објект лоциран на планината Водно во НАСЕЛБА СОПИШТЕ, со најмногу сончеви денови, на само 6км од Скопје и далеку од градскиот метеж. Опкружен со шума и чист воздух.

Купи стан во Скопје, за кој децата ќе ти се заблагодарат во иднина,  што растеле во чиста здрава средина, а сепак во Скопје. Понудата е феноменална и со неа добивате ниска цена од 749 евра за м2, на ова имате и дополнителен попуст од 10% кој важи за договори склучени до 31-ви март. За овој комплекс во понудата има и многу поволни кредитни услови кои ги нуди Шпаркасе банка. За нас ова е дефинитивно најубавиот станбен комплекс, и понудата е навистина добра за која можеме со полна уста да кажеме дека вреди да се реализира.


Продажбата во комплексот ја врши агенцијата Блок24 која веќе неколку години е еден од најсериозните агенции на пазарот.

Телефон за контакт ДАВОР – 070833963 јавате се информирајте се за понудата.

Не ја пропуштајте понудата! Заѕвони и нашиот агент ќе одговори на вашиот повик! Побрзај и искористи го попустот до 31ви март! Ве очекуваме секој ден до 20часот