„Што е ова“ – Милан Станковиќ целосно го промени имиџот, доби многу критики (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Познатиот српски пејач и некогашниот учесник на реалното шоу „Ѕвездите на Гранд“, Милан Станковиќ изненади со нова фризура, која ја покажа на социјалните мрежи.

Милан сега од страните е ишишан „нула“, додека преку челото му паѓаат шишки, а коментарите под фотографијата со новата фризура не престануваат да се нижат. На поединци им се допаѓа, на некои не.

„Каква е таа фризура, мајко мила“, „Што е бре ова“, „Подобро ти прилегаше малку побушаво“, „Фризура инспирирана од Северна Кореја“, се само некои од коментарите под фотографијата.

Сестрата на Милан Станковиќ ретко се појавува во јавноста, но пејачот понекогаш објавува и фотографии со неа на неговиот Инстаграм профил.

Настасија е помладата сестра на најпопуларниот пејач во регионот е вистинска убавица.

Не мора прилично внимателно да ги погледнете нивните фотографии за веднаш да сфатите дека тие двајца прилично си личат еден на друг.

Иако фановите веднаш ја забележаа нивната сличност во нивната насмевка, тие двајца имаат завршено и исто средно училиште, а тоа е медицинското и двајцата се многу блиски.