Сумата е неверојатна: Погледнете колку пари потрошила Карлеуша за роденденскиот стајлинг

ИЗВОРСкопје24
|

Јелена Карлеуша во саботата на 17 август со семејството и пријателите го прослави 41 роденден во луксузен ресторан.

Поп дивата блескаше во бело со тиркизно сина коса.

Јелена, очекувано, воопшто не штедела кога станува збор за нејзиниот стајлинг на овој посебен ден.

Погледнете…таа потрошила вкупно 4.065 евра само на стајлингот, еве го ценовникот.