Свршеницата на Дарко Лазиќ го покажа луксузниот дом каде живее со пејачот и синот

ИЗВОРСкопје24
|

Марина Гагиќ, свршеницата на скандалозниот пејач Дарко Лазиќ, откри дел од атмосферата во домот каде живее со својот сакан и бебето.

Имено, додека пејачот уживаше на софата, Марина го снимаше, а во позадина се гледаат елементи од луксузниот простран дом во кој живеат со синот Алексеј.

-Време за пијалак“, напиша Марина во описот на снимката која ја објави на својот Инстаграм профил.

Видеото погледнете го ОВДЕ.