Таа е најубава на светот, а сега целосно се разголи: Секси Ирина покажа се, ќе останете без здив

loading...

Ирина Шајк дефинитивно е една од најубавите жени на светот. Секоја нејзина фотографија тоа го докажува и навистина е тешко да и најде маана, дури и кога би се обиделе тоа да го правите по секоја цена.

Да потсетиме, руската манекенда во април годинава стана мајка, а веќе месец дена по породувањето изгледаше совршено како кога слегува од модна писта.

Сексапилната бринета често својата фигура и провокативните слики ги споделува на Инстаграм, па неодамна мажите ширум светот ги почести со разголена фотографија.

Ирина на фотографијата е како од мајка родена и не носи ништо, а интимните делови ги покри со огромна книга која всушност ја промовираше на овој начин.