Таа не ги крие годините: Татјана Лазаревска откри колку години наполни

ИЗВОРСкопје24
|

Општо правило е дека една жена не се прашува колку години има. Но, постојат и оние кои се издвојуваат од ова па со задоволство ги откриваат своите години. Една од тие жени е и пејачката Татјана Лазаревска која денес го слави својот 44 роденден.

-Денес имам 44, па што?- напиша Лазаревска во описот на фотографијата каде на своите следбеници на Инстаграм им откри дека денес е нејзиниот ден.

Исто така ја откри и најсилната страна на својот хороскопски знак водолија:

-Таа е челична дама која се може да поднесе и која никој не може да ја победи, се опиша пејачката во неколку збора според каракреристиките на атрологијата.