Таг: бебе

video

Кога мајката си го гали новороденото бебе: Снимката која ги стопли...

Бебето од видеото е толку слатко, што неговото уживање во мазењето со својата мајка досега освои преку 15 милиони луѓе на Фејсбук. Погледнете го...

НАЈНОВИ