Тамара Тодевска замина на корекција на усните – како ви се допаѓа промената?

ИЗВОРСкопје24
|

Тамара Тодевска постојано ја негува својата убавина, па така таа деновиве замина на корекција на нејзините усни, а за истото се пофали и на социјалните мрежи.

Таа на својот Инстаграм профил го пофали докторот кој ја изведе постапката, па го овековечи моментот на боцкањето, а потоа и финалниот резултат.