Учесникот во „Задруга“ има нова љубов: Ја замени Луна Џогани со нова девојка (ФОТО)

ИЗВОРСкопје24
|

Слободан Радовановиќ, после раскинување со Луна Џогани со која беше во врска додека беше во брак со Кија, повторно е вљубен.

Тој неодамна признал дека иманова девојка, а сега повторно ја заскокотка јасвноста со објава на Инстаграм на која позира без маица, а на неговиот стомак се гледа женска рака.

Пејачот ја крие новата девојка која м го украде срцето , а неодамна објави фотиографија на која и ги бакнува колената.

Инаку, победничката на „Задруга 2“ Луна Џогани по излегувањето од реалното шоу не додржа и веднаш се упати кон нашата земја за да започне нов чекор во својот живот.

Имено таа на својот Инстаграм профил се пофали дека отпатувала во Скопје и тоа во студиото на Дарко Димитров за да ја сними својата прва песна.

-Драги мој, денес ми е еден од деновите за паметење. Наскоро со вас ќе го споделам, напиша Луна на својот Инстаграм профил.