Утре остануваат без струја делови од Центар

|

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека утре (среда) без електрична енергија ќе останат:

– во периодот од 07.00 до 19.00 часот, дел од корисниците од улиците Шарски Одреди и Козара. (општина Центар)