Уживаат максимално: Лепа Брена и Боба покажаа како се ужива среде јануари

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Лепа Брена и сопругот Боба месецот јануари го користат максимално за уживање. Имено, среќниот пар ја одбраа вистинската дестинација за одмор среде зима, Брена и Боба заминаа на Малдивите.

Парот сега ужива во тропски рај, а од фотографиите може да се забележи дека одморот им годи. Пејачката позираше во бикини и розова наметка, па и на своите 60 години изгледа одлично.