Ваква не сте ја виделе: Папараците ја уловија Пријовиќ без шминка, а таа го криеше лицето зад темните очила

ИЗВОРСкопје24
|

Александра Пријовиќ-Живојиновиќ неодамна беше фотографирана во многу опуштено издание на аеродромот во Белград.

Пејачката во таа прилика немаше ни грам шминка на лицето, а погледот го криеше зад темните очила.

Тимот на „Папарацо Лов“ успеа да ја „улови“ во издание како „обичните смртници“, какво ретко јавноста има прилика да ја види. Речиси на секоја фотографија или јавен настап, Прија има професионална шминка на себе и ретко е во природно издание како сега.

Таа покажа дека има исклучително негувана кожа на лицето и дека не е проблем за неа да ја напушти куќата без шминка.