Вакви не сте ги виделе : Душко Тошиќ објави фотографија со Саша Поповиќ, а Јелена од неговата сопруга

ИЗВОРСкопје24
|

Душко Тошиќ и неговата сопруга Јелена Карлеуша и ќерките Ника и Атина уживаат на гости кај директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана во нивната вила во Опатија. Додека Јелена на своите фотографии и видеа покажува колку ужива на хрватското крајбрежје, така и Душко, кој по големиот скок на глава од новата јахта на Сале, исто така објави слика со него.

За овие две семејства се знае дека имаат одлични односи и приватно се дружат, па нема сомнение дека уживаат заедно секој ден. И, сигурно не сте го виделе директорот на „Гранд“ разголен и во костим за капење!

Патем, Јелена исто така објави фотографија од сопругата на Саша, Сузана Јовановиќ во бикини, седната во плиткото, што предизвика доста реакции на социјалните мрежи.