(ВИДЕО) Станија се пакува за „Задруга 5 “ – Покажа што носи, сака да продава половна облека: „Се по ниски цени“

ИЗВОРСкопје24
|

Старлетата Станија Добројевиќ се пакува за вечерашниот влез во „Задруга 5“, а со своите фанови сподели видео од спалната соба и откри дека планира да ја продаде целата облека по реалното шоу.

Имено, Станија ги покажа работите што ги носи на „Задруга“, а потоа откри дека планира сето тоа да го продаде по напуштањето на Белата куќа.

“Се пакувам за Задруга. Само да ве известам дека сите овие работи ќе се продаваат по многу симболични цени”, вели Станија во видеото.