Видео што ќе ви го разубави денот: Направил преработка на песна со звуци од неговото бебе

ИЗВОРскопје24
|

Неодоливото видео од ова бебе стана хит на социјалните мрежи. Нема поискрена љубов од љубовта кон децата. Сите видеа во кои главна улога имаат бебиња и мали деца се неодоливи.

Мет Мак Милиан од Њу Џерси го снимал неговиот син Рајан една година и потоа ги измонтирал сите звуци кои Рајан ги направил, за да звучат како песната „Thunderstruck“, од бендот AC/DC.

Во продолжение погледнете го видеото: