Викторија Лоба ја скрати долгата руса коса – Ваква трансформација никој не очекуваше

ИЗВОРСкопје24
|

Пејачката Викторија Лоба има нов имиџ! Убавицата на која од почетокотc на кариерата долгата руса коса и е заштитен знак, после долги години реши да ја скрати. Со новата фризура се пофали на социјалите мрежи каде собра низа позитивни реакции и коментари и сите и порачаа дека изгледа одлично.

Неодамна Лоба сликаше и фотосесија за нов бренд за костими за капење, а првата фотка која што ја објави на која позира во бикини наиде  на позитивен фидбек и сите беа воодушевени од нејзината линија за која што мораме да признаеме дека ја има доведено до совршенство.