Вистинска барбика: Погледнете како изгледа сопругата на Џамбо Агушев

ИЗВОРСкопје24
|

За македонскиот трубач од светска класа, Џамбо Агушев најчесто слушаме за неговите бројни успеси, но приватноста ја крие како змија нозете. Тој девет години е во успешен брак со сопругата Литка со која ја има 8 годишната ќерка Севги и речиси двегодишното синче Мерт.

Погледнете како изгледа сопругата на Џамбо Агушев: