Воопшто не штеди: Цеца се пофали со ново модно парче кое ќе ве воодушеви од прва

ИЗВОРСкопје24
|

Цеца Ражњатовиќ води грижа за својот изглед и ги следи најновите трендови, често бира елегантни и едноставни стајлинзи, а за брендирани модни парчиња не жали да дава пари. Овојпат таа сее пофали со чизми и чанти од познат бренд за кои искешира неколку илјади евра.

Станува збор за моделот на „Шанел“, а чија цена од година во година стануваат поскапи.

Како што пишува на официјалната страна на брендот, цената на чантата која ја има и фолк пејачката изнесува 7. 762 евра.