ВРЕМЕ Е ЗА BLACK FRIDAY ВО SKOPJE CITY MALL!

|

На 25 ноември (петок) во Skopje City Mall започнува Black Friday шопинг лудилото!

Skopje City Mall нека биде местото кое сите вие љубителите на шопингот сигурно нема да го одминете. Од 10:00 часот продавниците на омилениот трговски центар ќе обезбедат специјални попусти за сите купувачи во рамките на акцијата Black Friday.

Модните продавници, како и оние за бела техника најавија намалувања на цените кои ќе се движат од -10% до -70%.

И оваа година најавуваме продолжување на Black Friday & Weekend попустите во текот на целиот викенд, до недела, 27 ноември . Не го пропуштајте најголемиот шопинг настан за оваа година!

Дали сте подготвени за најголемиот шопинг настан за оваа година?
1. Убаво одморете се,
2. Договорете ги вашите најблиски партнери за купување и
3. На 25.11 тргнете на незаборавен шопинг во Skopje City Mall на денот кога целиот свет го зафаќа шопинг лудилото наречено Black Friday!

Се гледаме во Skopje City Mall!