За неа времето како да оди во спротивен правец: Пејачката денес изгледа помладо отколку пред две децении (ФОТО)

ПРЕКУhttps://skopje24.mk/
|

Кога ќе видите како оваа пејачка изгледа денес, ќе помислите дека за неа времето оди во спротивен правец.

Сега изгледа помладо отколку пред две децении.

Станува збор за Виолета Вики Миљковиќ, родена на 18-ти декември 1974 година во Ниш. Првиот албум го објавила на 18 години.

Денес сите ја знаеме по бројните хитови, но и како член од жирито на „Ѕвездите на Гранд“.

Веќе не може да издржи: Ана Николиќ им ја затвори устата на новинарите

Ана Николиќ подолго време се бори со вишокот килограми, кои ги доби за време на бременоста.

Медиумите долго време пишуваат на оваа тема, па налутената пејачка одлучи на сите да им ја затвори устата.

„Навистина не знам дали е толку многу важно тоа? Станува напорно и примитивно. Јас излегов на главниот излез од породилиштето, а можев да излезам низ гаражата и никој да не ме види. Можев да се кријам, но не сакам. Јас го остварив својот животен сон. Имам дете“, изјави пејачката.