Заљубени до уши: Прекрасната македонската водителка го покажа вереникот (ФОТО)

|

Македонската водителка Јана Серафимова која моментално ја гледаме на Сител телевизија ужива во еден од најубавите периоди во животот.

Таа пред извесно време му кажа „да“ на својот партнер Горан Петровски, па оттогаш не престана да споделува нивни заеднички фотографии, а заедно изгледаат пресреќни.

Овој пат таа одлучи и да ја покаже својата емотивна страна, па јавно да му изрази љубов на Горан.

„Те сакам“, напиша таа во опис на фотографијата: