Зорица Заева изгледа непрепознатливо: Ослабена и со нов стил

ИЗВОРСкопје24
|

Зорица Заева, сопругата на премиерот Зоран Заев, драстично го променила својот стил.

Таа изгледа сосема непрепознатливо, со намалениот број на килограми и преубаво стилизирана коса.

Имено, нејзиниот стилист Драган Гоцев – Даци објави фотографија на која и ја средува косата, но она што може да се забележи е дека Зорица драстично ослабела.

„Се облекува така како што се чувствува, обожува исчистени линии, едноставна е“, рекол нејзиниот стилист.’